Название сервера | Карта | Игроков | IP-адрес | Действия | |||||
Пользователь
Рейтинг: 180
Сообщений: 40
Спасибок: 28
У серії «Удар у відповідь», більш відомої під англійською назвою Counter-Strike, особливо виділяються дві гри. Йдеться про версію 1.6, а також Global Offensive. Ці ігри стали популярними кіберспортивними дисциплінами, проте зараз, професійні матчі є лише з CS:GO. Два проекти від Valve вийшли із різницею у 12 років. Незважаючи на таку гігантську для індустрії різницю в часі, ці дві ігри мають багато спільного. Чимало двох версій «контри» і відмінностей. Про них ми й поговоримо у цій статті.
Графіка
Найочевидніша різниця 1.6 та Global Offensive. Технології не стоять на місці, і за десять з лишком років комп'ютери стали потужнішими, а у розробників з'явилася можливість робити якіснішу, реалістичнішу графіку. Візуал CS:GO також оновлювався за всі 8 років існування.
Не всі мають хороші комп'ютери, і тому достатньо людей продовжують грати в 1.6. Для цієї гри не потрібне потужне залізо - підійде практично будь-який ПК чи ноутбук.
Скіни та кейси
Раніше для того, щоб покращити зовнішній вигляд своєї зброї в «контрі», потрібно було завантажувати спеціальні моди, вимушено їх встановлювати. У CS:GO вирішили цю проблему, зробивши вже вбудовані скіни. Не забула компанія Valve можливістю заробити на цьому. Скини коштують грошей, а купити їх можна на торговому майданчику Steam. З кожного продажу компанія отримує свою комісію у 12 відсотків. Однак заробляють на цих скінах не лише хлопці з Valve, а й прості геймери. Дорогоцінні скіни можна вибити в кейсах, які також продаються за гроші.
Нові режими гри
У класичному Counter-Strike по суті був лише один режим: звичайний матч. Дві команди, сценарій з бомбою чи заручниками, нескінченна стрілянина. У Global Offensive представлено різноманітність ігрових режимів. Тут є, наприклад, «Гонка озброєнь», «Бій на смерть», «Знищення об'єкта» і навіть подоба сюжетних місій. Звичайно, у CS 1.6 теж були різні тематичні сервери, але вони не мали тих же можливостей, що й режими у «Глобальному наступі».
Матчмейкінг
У Counter-Strike 2000 року геймери просто грали на купі різноманітних серверів, які не мали жодної спільної системи. Global Offensive має режим матчмейкінгу, а також систему звань. Людині потрібно просто зайти в гру, почати пошук, і вона автоматично потрапляє в матч, де змагається із приблизно рівними за рівнем гравцями. CS 1.6 таким похвалитися не могла – і новачки, і досвідчені грали на тому самому сервері. Система звань у цьому плані є дуже зручною річчю. Незважаючи на відмінності, фундаментальні речі в іграх схожі. Counter-Strike – це та сама серія про протистояння терористів і спецназу, яка житиме ще дуже довго.
Посмішка матері, дороще кожного із вас.
Дата: 29 сентября 2024 г, 21:59
Автор: FeN
Демо від Axel_F для революшина
Дата: 26 сентября 2024 г, 08:54
Автор: Axel_F
Дата: 24 сентября 2024 г, 23:21
Автор: FeN
Жалоба на администратора "Солдатик"
Дата: 24 сентября 2024 г, 22:25
Автор: FeN
Дата: 14 сентября 2024 г, 22:59
Автор: FeN
Master Yoda
338 23 63Maz1La
243 13 46кот
180 40 28b00racoz
97 17 16ZLOY PIKAGGDROP.GG
75 10 13